لباس ضد برودت شديد (Cryogenic Suit)  :

اين لباس که براي حضور در محيط هاي با برودت بسيار شديد توليد شده است قادر است در مقابل برودت تا 250- درجه سانتيگراد حفاظت موثرفرد را توام با تامين راحتي و آسايش و تعريق آسان , ممکن نمايد . لباس در مواجهه با انواع گازهاي منجمد و مايع شده از جمله نيتروژن مايع و پاشش احتمالي هر نوع مايعات گازي محافظت بسيار عالي را تامين مي کند . لباس از لايه هاي منسوج ترکيبي مناسب با هدف ممانعت و محافظت در مقابل کاهش شديد و يکباره و غير عادي دماي بدن (Hypothermia)  در برخورد با برودت شديد توليد شده است .

لباس داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد .

ساير اطلاعات فني لباس در پيوست ذيل در دسترس مي باشد. 

اطلاعات فني لباس ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد لباس فوق

پيشبند ضد برودت شديد (Cryogenic Apron )  :

اين پيشبند براي تماس و مواجهه با انواع مايعات خنک کننده و گازهاي مايع شده و محافظت در مقابل پاشش مايعات با برودت 170-  تا حدود  250- درجه سانتيگراد توليد شده است . محافظت در کار با نيتروژن مايع از جمله موارد کاربرد معمول اين پيشبند مي باشد.

اين محصول داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد .

ساير اطلاعات فني پيشبند فوق در پيوست ذيل در دسترس است.

اطلاعات فني پيشبند ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد پيشبند فوق

دستکش ضد برودت شديد (Cryogenic gloves )  :

اين دستکش با استفاده از منسوج ترکيبي خاص و بهره گيري ازلايه هاي عايقي نفوذ ناپذير براي تماس و مواجهه با گستره وسيعي از دما (250- تا  148+ درجه سانتيگراد ) توليد شده است . لذا استفاده از آن در فرآيندهاي پيچيده صنعتي و امور پژوهشي , مطالعات زيستي و پزشکي بويژه کار با گازهاي منجمد و مايع شده نظير نيتروژن مايع بسيار مناسب ميباشد .

توجه داشته باشيد عليرغم مناسب بودن اين دستکش براي برخورد نزديک با گازهاي مايع شده از جمله نيتروژن مايع , ليکن از غوطه وري آن در هر نوع مايع يا روغن با برودت خيلي شديد بايستي اجتناب گردد .

مهم : در نگهداري و حفظ هر نوع البسه ضد برودت شديد از قبيل دستکش هاي فوق , پيشبند و يا لباس , مکان نگهداري بايستي خشک , خنک با تهويه مناسب , بدور از شرايط رشد کپک و نيز دور از تماس با مواد سوزاننده اسيدي , قليايي و روغن هاي خورنده ياشد .

دستکش فوق داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد . اين دستکش با طول 48 سانت موجود و در دسترس است .

ساير اطلاعات فني در مورد اين دستکش را در پيوست ذيل ميتوان مشاهده کرد .

پيوست اطلاعات فني دستکش ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد مربوطه  

 :  چکمه ضد برودت شديد

مواد تشکيل دهنده آن ترکيبي از پارچه هاي ضد برودت و رطوبت با لايه اي از پنبه عايق سرما و رويه اي از لاستيک سيليکوني با تحمل سرماي شديد . اين مجموعه ساختاري به اين چکمه علاوه بر تحمل برودت زياد , مقاومت در مقابل گرماي شديد , نفوذ ناپذيري در مقابل آب با قابليت تعريق و تنفس پوست پا , سبکي وزن وسهولت در استفاده را  نموده است . 

اين چکمه قابليت استفاده در گستره دمايي 360-  تا 100 + درجه سانتيگراد را دارد .

اين چکمه توليد شرکت WOBO چين و تحت استاندارد اتحاديه اروپا CE توليد و عرضه مي شود .  

دسته بندی محصولات