لباس ضد برودت شديد (Cryogenic Suit)  :

اين لباس که براي حضور در محيط هاي با برودت بسيار شديد توليد شده است قادر است در مقابل برودت تا 250- درجه سانتيگراد حفاظت موثرفرد را توام با تامين راحتي و آسايش و تعريق آسان , ممکن نمايد . لباس در مواجهه با انواع گازهاي منجمد و مايع شده از جمله نيتروژن مايع و پاشش احتمالي هر نوع مايعات گازي محافظت بسيار عالي را تامين مي کند . لباس از لايه هاي منسوج ترکيبي مناسب با هدف ممانعت و محافظت در مقابل کاهش شديد و يکباره و غير عادي دماي بدن (Hypothermia)  در برخورد با برودت شديد توليد شده است .

لباس داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد .

البسه فوق در سايزهاي L,XL,XXL موجود ميباشد. 

ساير اطلاعات فني لباس در پيوست ذيل در دسترس مي باشد. 

اطلاعات فني لباس ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد لباس فوق

پيشبند ضد برودت شديد (Cryogenic Apron )  :

اين پيشبند براي تماس و مواجهه با انواع مايعات خنک کننده و گازهاي مايع شده و محافظت در مقابل پاشش مايعات با برودت 170-  تا حدود  250- درجه سانتيگراد توليد شده است . محافظت در کار با نيتروژن مايع از جمله موارد کاربرد معمول اين پيشبند مي باشد.

اين محصول داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد .

ساير اطلاعات فني پيشبند فوق در پيوست ذيل در دسترس است.

اطلاعات فني پيشبند ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد پيشبند فوق

دستکش ضد برودت شديد (Cryogenic gloves )  :

اين دستکش با استفاده از منسوج ترکيبي خاص و بهره گيري ازلايه هاي عايقي نفوذ ناپذير براي تماس و مواجهه با گستره وسيعي از دما (250- تا  148+ درجه سانتيگراد ) توليد شده است . لذا استفاده از آن در فرآيندهاي پيچيده صنعتي و امور پژوهشي , مطالعات زيستي و پزشکي بويژه کار با گازهاي منجمد و مايع شده نظير نيتروژن مايع بسيار مناسب ميباشد .

توجه داشته باشيد عليرغم مناسب بودن اين دستکش براي برخورد نزديک با گازهاي مايع شده از جمله نيتروژن مايع , ليکن از غوطه وري آن در هر نوع مايع يا روغن با برودت خيلي شديد بايستي اجتناب گردد .

مهم : در نگهداري و حفظ هر نوع البسه ضد برودت شديد از قبيل دستکش هاي فوق , پيشبند و يا لباس , مکان نگهداري بايستي خشک , خنک با تهويه مناسب , بدور از شرايط رشد کپک و نيز دور از تماس با مواد سوزاننده اسيدي , قليايي و روغن هاي خورنده ياشد .

دستکش فوق داراي استاندارد CE  اروپا و توليد گروه صنعتي WOBO  چين مي باشد . اين دستکش با طول 48 سانت موجود و در دسترس است .

ساير اطلاعات فني در مورد اين دستکش را در پيوست ذيل ميتوان مشاهده کرد .

پيوست اطلاعات فني دستکش ضد برودت شديد WOBO

گواهي استاندارد مربوطه  

 :  چکمه ضد برودت شديد

مواد تشکيل دهنده آن ترکيبي از پارچه هاي ضد برودت و رطوبت با لايه اي از پنبه عايق سرما و رويه اي از لاستيک سيليکوني با تحمل سرماي شديد . اين مجموعه ساختاري به اين چکمه علاوه بر تحمل برودت زياد , مقاومت در مقابل گرماي شديد , نفوذ ناپذيري در مقابل آب با قابليت تعريق و تنفس پوست پا , سبکي وزن وسهولت در استفاده را  نموده است . 

اين چکمه قابليت استفاده در گستره دمايي 360-  تا 100 + درجه سانتيگراد را دارد .

اين چکمه توليد شرکت WOBO چين و تحت استاندارد اتحاديه اروپا CE توليد و عرضه مي شود .  

دسته بندی محصولات