intrinsically safe flashlights

 • چراغ قوه هاي ضد انفجار:
 • بازرسي هاي دوره اي در فعاليت هاي صنعتي، عمراني و خدماتي بويژه در حوزه هاي نفت، گاز، پتروشيمي، صنايع هسته اي، دفاعي، حفاري هاي چاه هاي نفت و گاز، حفاري تونل و سدسازي ها و تونل هاي معادن ذغال سنگ و غيرو دغدغه هميشگي پرسنل بازرسي خطر انفجار ناشي از چراغ هاي دستي بوده که در موقعيت هاي تاريک مي بايست مورد استفاده قرار گيرند. چراغ قوه هاي ضد انفجار که بر اساس استانداردهاي بين المللي و طبقه بنديهاي استاندارد امريکا و اتحاديه اروپا ساخته شده اند، اين نگراني را براي هميشه رفع نموده است. اين چراغ قوه ها با داشتن ويژگي ضد انفجار مطابق استانداردهاي مربوطه که شامل موارد ذيل مي باشند کاربرد معمول پيدا نموده اند : 

Division 1& 2 :                                      Zone 0 , 1 & 2 :

group A : Acetylene                             II C : Acetylene, Hydrogen

group B : Hydrogen                                II B : Hydrogen

group C : Ethylen                                  II A : Propane

group D : Propane  

                  Class I (Flammable Gases , Vapors or Liquids)

                  Class II (Combustible Dusts) 

                  Class III (Ignible Fibers and Flyings)                                             تائيديه استاندارد  


 • با در نظر گرفتن شرايط بيان شده در استانداردهاي فوق شرکت ايمن تهران محصولات  با مشخصات زير را عرضه  مي نمايد :


 • چراغ قوه ضد انفجار مدل DS-1 : 
 • داراي ويژگي هاي ضد آب، ضد ضربه و ضد انفجار، کوچک و پرتابل، قابل استفاده دستي و قابل نصب روي لبه جيب البسه هاي کار و مبارزه با حريق و مناسب براي غواصي زير آب مي باشد .  روشنايي اين چراغ قوه از طريق 4 باطري قلمي معمولي تأمين شده و داراي نوردهي در سه حالت نور قوي، نور ضعيف و چشمک زن براي موقعيت هاي مختلف مي باشد.
 • کاتالوگ 
 • تائيديه استاندارد 


 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

 

 

 

 

 

 • چراغ قوه ضد انفجار SF13)DF104-2W) :
 •  اين چراغ قوه ضد آب، ضد ضربه و ضد انفجار بوده، بزرگتر از نمونه بالايي است و بصورت دستي قابل استفاده بوده و با استفاده از دو مدل گيره ذيل قابل نصب بر روي پايه در داخل خودروهاي امداد و نجات و آتش نشاني و نيز قابل نصب بر روي لبه جيب مي باشد. نوردهي آن بصورت قوي و ضعيف و مشخصات فني آن در کاتالوگ ذيل در دسترس مي  باشد. در حال حاضر کالاهاي ذيل موجود و اماده تحويل فوري مي باشند .
 • کاتالوگ

تائيديه استاندارد 

 

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

 

 

 

 

 • گيره هاي اين چراغ قوه ها بشرح ذيل مي باشند :
 • گيره مدل A004 :
 • مخصوص اتصال چراغ قوه ها به لبه جيب لباس هاي کار و البسه مبارزه با حريق طراحي شده است.
 • کاتالوگ 

 

گيره کمري A001  :

اين گيره با قابليت نصب آسان و سريع روي کمر ، آسايش کاربر را در همراهي چراغ قوّه و آزادي دست او فراهم مي نمايد .  

کاتالوگ 

 

 • پايه ديواري مدل A003 :
 • براي نصب روي بدنه اطاق خودروهاي امداد و نجات و آتش نشاني و يا نصب روي ديوار طراحي شده است.

چراغ قوه ضد انفجار مدل SF-14   

اين چراغ قوه ضد آب ،‌ضد ضربه و ضد انفجار بوده ، با طراحي  متفاوتي که دارد به راحتي در داخل جيب هاي ناحيه ي سينه قرار گرفته و يا با استفاده از گيره ي استنلس استيل الصاقي در پشت آن روي لبه جيب فرد قرار گرفته و نور آن منطقه ي عملياتي جلوي فرد را تا فاصله 240 متر روشن مينمايد .

لذا با ويژگيهاي فوق بسيار مناسب براي استفاده در عمليات مبارزه با حريق ،‌نجات و يا کار در تونل هاي معادن و عمليات تعمير و نگهداري حوزه هاي گاز ، نفت و پترو شيمي مي باشد .

ساير خصوصيات فني در کاتالوگ آن ذکر شده است .

کاتالوگ 

تائيديه استاندارد 

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . باطريهاي توصيه شده شرکت سازنده ار قرار ذيل است : 

چراغ قوه ضد انفجار کلاهي و رو پيشاني مدل EX-2680

اين چراغ قوه ضد آب ، ضد ضربه و ضد انفجار بوده و با توجه به نوع طراحي آن قابل نصب بر روي همه نوع کلاه ايمني و يا نصب روي پيشاني مي باشد . نور دهي آن در دو حالت براي شرايط محيطي عادي و براي شرايط محيطي دود و مه آلود مي باشد . جسم جلويي چراغ قوه با استفاده از لولا قابليت تغيير زاويه نور دهي لغايت 90 درجه را داشته و به همين خاطر تنظيم نور آن  روي نقطه کار بسيار آسان مي باشد .

استفاده از اين چراغ قوه در عمليات نجات ، حضور در تونل ها و معادن ، فعاليتهاي بازرسي دوره اي در صنايع نفت ، گاز و پترو شيمي ، امور تعمير و نگهداري بويژه در حوزه هايي با قابليت اشتعال و انفجار مناسب مي باشد .

اين محصول توليد شرکت Centurion  چين بوده و داراي استاندارد هاي معتبر EX , ROHS  , CE مي باشد .

ساير اطلاعات فني مورد نياز را مي توانيد از پيوست ذيل دريافت نمائيد :

کاتالوگ

پيوست فني

تاييديه استاندارد

 • توجه مهم :‌ در اين چراغ قوه به هيچ وجه از باطريهاي متفرقه استفاده نشود . تهيه 4 عدد باطري LR6(AA) ALKALINE از برندهاي Energizer , Duracell و يا Panasonic ترجيح دارد . 

چراغ قوه قلمي  ضد انفجار مدل DS-19   :

اين چراغ قوه بسيار سبک و کوچک که داراي 41 گرم وزن مي باشد بسيار مناسب براي قرار گرفتن در جيبهاي بازو و يا روي سينه بوده و از طريق کليپس مربوطه براحتي در موضع خود مستقر مي شود . داراي تمام گواهي استانداردهاي مرتبط با قابليت ضد انفجار بوده لذا در محيط هاي صنايع پرخطر با ريسک انفجاري در عمليات بازرسي بسيار مناسب است .

اين چراغ قوه با 2 عدد باطري نيم قلمي  2XAAA بمدت 18 ساعت قابليت نوردهي دارد .

کاتالوگ 

تائيديه استاندارد 

خلاصه ساير مشخصات بشرح ذيل است :

مهم : استفاده از باطريهاي برند Energizer    يا Duracell   ويا Panasonic   فقط توصيه ميشود .

 

 

پرژکتور دستي شارژي ضد انفجار مدل EX-250 RL   :

اين پرژکتور قابل حمل و  با دارا بودن باطري شارژ پذير ضد انفجار محصولي از شرکت Centurion   بين المللي است که در کارخانه اين شرکت در کشور چين و تحت استاندارد هاي ضد انفجاري ATEX   و CE   اروپا توليد و عرضه ميشود .

اين پرژکتور با يک شارژر مدل LC-250  عرضه و تحويل ميگردد .

توجه : کليد روشن و خاموش کردن پرژکتور در زير دسته قرار گرفته و مجهز به يک پيچ ضامن است که لازم است براي فعال کردن کليد به کمک  آچار آلن موجود در جعبه پرژکتور , ضامن را غير فعال نماييد .

 

 

ساير اطلاعات فني مربوطه به همراه گواهي هاي استاندارد لازم در ذيل ارائهشده است

مشخصات فني 

گواهي هاي استاندارد 

دسته بندی محصولات